نتایج جستجو برای عبارت :

بعضی مردا هم از چغندر چغندرترن

روز جمعه بدجوری حالم بد بود توی بارون رفتم پیاده روی
از ساعت 12 تا 5 عصر یه جاهایی رفتم که شاید هیچکسی از مردم اینجا باورش نشه بشه پیاده رفت
برگشتنی دوتا رنگین کمان (روی هم ) بینظیر تشکیل شده بود 
توی شلوغ ترین خیابان مشغول دیدن این صحنه زیبا بودم که یه .... افتاد دنبالم
هرچی مسیرمو عوض کردم فایده نداشت
بار آخر بهش گفتم بیای دنبال من میزنمتااااا
باور نکرد، منم بی اعصاب!!!یه آپ دولیو چاگی خوشگل زدم تو پاش در حدی که پای خودمم درد گرفت
معلوم بود خیلی
به نظر من مردا خیلی خیلی خوشبختر از زنها هستن. 
شما ببین همین غذای اماده که مردا میخورن. یا یه خونه مرتب و تمیز که هر روز میبینند. یا این از همه مهمتره که شبا سرشونو میکنند توی موهای تمیز و نرمالوی زن و سرمست عطرش میشن. ولی خودشون اگه تازههه اگههههه موی تو سرشون باشه زبر و تیزه. 
آش
چغندر از آش های سنتی و بومی شهر اراک می باشد. این نوع آش معمولا در فصل
زمستان تهیه می شود و خواص ضد سرماخوردگی دارد. این خواص به علت وجود چغندر
در دستور تهیه این آش می باشد. در این مطلب طرز تهیه آش چغندر را به شما
آموزش می دهیم.
ادامه مطلب
این خورش با سبزی قرمه (دربرگیرندهٔ: تره، جعفری، شنبلیله و گشنیز، اسفناج یا برگ چغندر - زمستان که فصل اسفناج است از اسفناج و هنگامی که برگ چغندر فراهم است، برگ چغندر بکار می‌رود)، لوبیا (قرمز یا چیتی یا چشم بلبلی)، پیاز قرمز و گوشت قرمز پخته می‌شود. مزّهٔ این خورش باید کمی ترش باشد، از این رو، به آن کمی لیمو عمانی خشک یا آب لیموی تازه می‌افزایند که پوست لیمو عمانی، اندکی مزهٔ تلخ خوشایندی به خورش می‌دهد. برای جا افتادن قرمه سبزی زم
سوپ مرغ کاربردهای زیادی دارد اما گاهی اوقات مزه آن تکراری می شود و اشتیاقی برای خوردن آن نمی ماند پس باید به فکر دستور پختی جدید باشید.
این سوپ با مرغ خوشمزه میشه اما اگه سبزی خوار هستید می تونید مرغ رو حذف کنید و به جای مرغ از ساقه های سبزیجات استفاده کنید. مواد این غذا رو باید از قبل آماده کنید.
مثلا سبزیجات رو خرد کنید و مرغ رو بپزید و ریش ریش کنید. این دستور سوپ که ترکیبی از چغندر، کلم، هویج و سیب زمینی با زنجبیل و خامه ترش هست به قدری خوشمز
برای تهیه این خوراکی بسیار خوشمزه و مقوی، ابتدا مواد مورد نیاز را از لیست زیر تهیه کرده و مطابق دستور عمل کنید.
مواد مورد نیاز
گوشت ریز خرد شده – ۱۰۰ گرمچغندر سبز – ۴۵۰ گرمپیاز رنده شده – یک چهارم فنجانسیر بزرگ، خرد شده – یک عددفلفل قرمز – یک چهارم قاشق غذاخوریسرکه – یک ششم فنجاننمک – به میزان لازم

ادامه مطلب
سلام
من کنکوری هستم و چادری ، همیشه شیک میپوشم و یه کم عطر میزنم و سعی کردم ساده ی ساده هم نباشم تو کلاس های کنکوری که میرم دخترا یجوری تیپ میزنن که منه همجنسشون هم یه جوری میشم دیگه چه برسه به استادامون که حتی بعضیاشونم مجرد و جونن.
واقعا یعنی این دخترای ساپورت پوش مانتو کوتاه و تنگ پوش و موهای شدیدا بیرون دوست دارن کسی زیباییشونو ببینه؟ از طرفی نمیدونن چه اثراتی روی مردا میذارن با ظاهرشون؟
یه نکته هم اینکه میگن ساپورت اول تو آکادمی گوگوش در
رفتیم یه پارکی کنار پل واشنگتن...
یه خانواده بزرگ عرب بودن...با کلی بچه و اهنگ عربی و ... همه محجبه و خیلی عرب...بچه هاشون رو با زبون عربی صدا میزدن...یالله....فارس...
باقی پارک هم یهودی بودن...یهودی خیلی خیلیییی یهودی....
همه مردا و زنا با پوشش یهودی...با کلی بچه...
هر بچه خارج از قنداقی هم شدیدا سبک بزرگسالای یهودی روش اجرا شده بود....
زنا همه با کلاهای کوچیک رنگی و پیراهن های تا زیر زانو...
مردا همه موهاشون رو از ته زده بودن الا خط ریش...خط ریشای خیلی بلند...ب
داشتم پست یکی از دوستان میخوندم اتفاق دیروز یادم اومد 
واقعا کار کردن با مردا سخته البته اگه همه مردا مث بابای من باشن دیروز داشتم برنج و خورشت کرفس درست میکردم بابام گف خب حالا منم فالوده گرمک درست میکنم گفتم باشه و به خیال خودم گفتم ایول به این همکاری! 
چون یادم نبود طبق معمول قراره چی بشه. بابا شروع کرد: گرمک کجاس؟
_یخچال
+بشورش
_باشه
+مخلوط کن کجاس؟
_توی کابینت پایینی
+چجوری کار میکنه؟
_(نشونش دادم)
+قاشق بده :| 
_بفرما
آخرشم ته مخلوط کن کندن خ
پروژه فرایند تولید قند و شکر از چغندر قند پروژه فرایند تولید قند و شکر از چغندر قند

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
zip

حجم فایل
42 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
52

نگاهی اجمالی و کلی به مراحل فرایند تولید قند و شکر از چغندر قندکاشت داشت و برداشت چغندرتحویل دادن چغندر قند به کارخانهتخلیه چغندر و نگهداری ان در سیلوانتقال چغندر به محل فرایندشستشو ی چغندرتهیه خلال چغندر      استخراج قند از خلالخشک کردن تفالهتهیه شیر اهک  و گاز کربنیکزدن شیر
مشاور پرورش شترمرغ

تفاله چغندربا بررسی آنالیز تفاله چغندر ،  این نتیجه گرفته میشود که بغیر از فیبر آنچنان مواد مغذی ندارد.اما نکته ی مهم اینست که، تفاله درصد کمی گلوکز دارد که باعث شیرینی تفاله چغندر میشود.گلوکز از طرفی باعث خوش خوراک شدن جیره میگردد و از طرفی دیگر گلوکز احساس سیری به تاخیر انداخته و در نتیجه تمایل به خوردن بیش از نیاز بدن ادامه پیدا میکند.در نتیجه توصیه میشود به عنوان فقط خوش خوراک کردن  جیره به آن اضافه شود.که به نسبت
مراحل تولید قند
موضوع : مراحل تولید قند ( فایل word قابل ویرایش ) تعداد صفحات : 24 فهرست : مقدمه اصلاحات صنایع قند ریژسیون تشکیل ساکارات از ساکاروز تکنولوژی قند مراحل عیار سنجی نحوه سنجش کیفیت خلال سه آزمایش برای تعیین طول خلال دیفوزیون انواع دیفوزیون عوامل موثر بر دیفوزیون کشش دیفوزیون خصوصیات شربت خام خروجی از دیفوزیون روش های تصفیه اوپراسیون مرحله پخت: ( کریستالیزا سیون) کاشت داشت و برداشت چغندر تحویل دادن چغندر قند به کارخانه تخلیه چغندر
این قدر استرس دارم ، نگرانم ، ناامیدم .انگار به ته خط رسیدم. نه کرونا نگرفتم.
متوجه شدم سینا با یه خانم در ارتباطه
انگار دنیا رو سرم هوار شده
هنوز زخم قبلی خوب نشده ، یه زخم دیگه
زندگیمون داشت جوونه میزد دوباره
آخه چرا این کارا رو میکنید؟ امید و زندگی زن خونه رو از بین میبرید؟
دیگه حتی تو تصورم هم نمی گنجه که مردا وفادار باشم ، نمیگنجه که مردی پای زنش بایسته
باور نمیکنم مردا زن را به خاطر خودشان دوست داشته باشم ، و...
این همه سال واسه زندگی وقت بز
تاریخچه شکر در ایران
ریشه لغوی شکر به کلمه ساکارا مربوط می شود که در زبان سانسکریت به گیاه نیشکر اطلاق شده است. طبق شواهد تاریخی، ایرانیان از نخستین اقوامی بودند که شکر را می شناختند و حتی از حدود 332 سال قبل از میلاد مسیح در ایران مورد استفاده بوده است. همچنین سوابقی از کاربرد واژه شکر در زبان پهلوی و نوشتار های دوره ساسانیان وجود دارد.  شکر غالباً از دو گیاه نیشکر (CANE) و چغندر قند (Sugar beet) به دست می آید، ولی سابقه کشت نیشکر بسیار طولانی بوده و ب
تاریخچه شکر در ایران
ریشه لغوی شکر به کلمه ساکارا مربوط می شود که در زبان سانسکریت به گیاه نیشکر اطلاق شده است. طبق شواهد تاریخی، ایرانیان از نخستین اقوامی بودند که شکر را می شناختند و حتی از حدود 332 سال قبل از میلاد مسیح در ایران مورد استفاده بوده است. همچنین سوابقی از کاربرد واژه شکر در زبان پهلوی و نوشتار های دوره ساسانیان وجود دارد.  شکر غالباً از دو گیاه نیشکر (CANE) و چغندر قند (Sugar beet) به دست می آید، ولی سابقه کشت نیشکر بسیار طولانی بوده و ب
تاریخچه شکر در ایران
طرح توجیهی احداث کارخانه قند
در این پروژه به مراحل تبدیل چغندر به قند در کارخانه قند چناران پرداخته شده  و هدف از این پروژه آشنای با مراحل تولید قند و دستگاه های مورد نیاز و همچنین نیروی انسانی مورد نیاز برای کار می باشد.
مراحل تولید قند:
۱-۳ عیارسنج: عیار سنجی از قسمت های مهم کارخانه قند می باشد چرا که با اندکی مراقبت نکردن، زیان شامل حال چغندر کار یا کارخانه خواهد شد در کشور ایرا ن مقدار پول چغندر را بر حسب تناژ و عیار آن می سنجند ولی در کشور
و چندان غلام و ضیاع و اسباب و زر و سیم و نعمت هیچ سود نداشت. او رفت و این قوم که این مکر ساخته بودند نیز برفتند، رحمه الله علیهم. و این افسانه ای است بسیار با عبرت. و این همه اسباب منازعت و مکاوحت، از بهر حُطام دنیا، به یک سوی نهادند. احمق مردا که دل در این جهان بندد، که نعمتی بدهد و زشت باز ستاند…
قبلنا فکر میکردم مردا خیلی ساده عاشق میشن و زوج خودشونو پیدا میکنن و داستان تموم میشه. ولی یاد گرفتم قضیه چیز دیگه ایه. اتفاقا مردا این آپشنو دارن که در عین اینکه رسما همسر یه خانم هستن، معشوقه نفر دومی هم باشن و از اون طرف واسه آدم سومی جوری نقش بازی کنن که انگااااار شیفته و شیدا شن ولی در حقیقت حس خاصی به اون شخص نداشته باشن.
شاید باورش واستون سخت باشه ولی من دیدم که عین خربزه میگن دوست دارم و بهمان و اتفاقا هیچ حسی به طرف ندارن! اقا من اینو هم
سر سفره داشتن درمورد سیبیل گذاشتن و سبیل زدن و اینا حرف میزدن که بعضی مردا میاد به بعضیا نه و چقدر تغییر میکنن وقتی بعد یه مدت سبیلشونو میزنن.انقدر حرف زدن درمورد این موضوع منم یهو دلم خواست سبیل بزارم:/.بهم میاد ینی؟؟؟!

امشبم فهمیدم من یه وقتایی چقدر گرسنه میشم:/ سه تا بشقاب غدا خوردم.حالا دیگه اخراش بود مردا بلند شده بودن مامانا داشتن راجب بزرگ کردن بچه هاشون حرف میزدن و من همونجا بود که فهمیدم چقدر کودکی دردناکی داشتم و از اینکه الان زندم ک
قرار بود امروز که کار مهمی نداشتیم بریم پیزا...
اما دوستان اسیایی مثل گربه از اب و بارون میترسن و گفتن هواشناسی زده بارون...
یه قطره هم بارون نبارید و ما از صبح در مراسم علمی حضور به هم اوردیم...
در ساختمانی که انگار از دل تاریخ بیرون امده بود...
ظهر پیتزا خوردیم...من به گارسون گفتم انتخاب سخته چون تمام منو ایتالیایی هست...و گارسون گفت بله چون شما در ایتالیا هستین!!
عصر وقت قدم زدن دختر هنگ کنگی با من درد دلی کرد و گفت چون تو خیلی بالغ به نظر میرسی من
  امروز سه شنبه و ششم اسفند ۱۳۹۸ است.
جمعه گذشته انتخابات مجلس یازدهم تمام شد. خیل آرام و سالم و بی یا کم حاشیه.
 ولی داشتم فکر می کردم چقدر این انتخابات به چغندر با برکت شبیه بود !  خیلی ! برای اینکه:
 اونی می خواست رای بیاره، که آوُرد و حالا خوشحاله !
اونی که می خواست جناح اِصلاح طلب رای نیاره، که نیاورد و خوشحاله !
اونی که می خواست جبهه انقلاب رای بیاره، بالاخره یکی از دو بزرگوار رای آوُرد و خوشحاله !
اونی که می گفت خط قرمز من آقای فلانیه، طرف را
آب چغندر
آب چغندر تازه، سرشار از کربوهیدرات، پروتئین، پتاسیم، کلسیم،ویتامینb ویتامینcاست. این نوشیدنی را روزانه بنوشید تا مخاذن این مواد مغذی در بدنتان پر شود. در اینصورت ریزش مویتان متوقف خواهد شد.
عدس
عدس‌ها پر از مواد غذایی سالم همچون آهن، روی، پروتئین و بیوتین هستند. همچنین دانه‌ی سویا و لوبیا قرمز هم برای پیشگیری از ریزش مو عالی‌اند. پس اطمینان حاصل کنید که به طور منظم از این حبوبات مصرف می‌کنید.
اسفناج
سبزیجات برگ‌دار، همچون بروک
امرو عصر با مامانم و مادرم رفتیم بیرون کلی پیاده روی خانومای بد حجابم که فراوون بعد مامانم هی میگف فلانی لباسش چه قشنگه گفتم مامانی اصلا هم قشنگ نیست هرکس پوشش و تیپ خاص خودش داره . باز جلوتر رفتیم یه دختر یه مانتو نارنجی تند پوشیده بود مامانم گف چقدر رنگ مانتوش زنده است! گفتم مامان زنده نیست جلفه جیغِ اگه همینو من بپوشم جلف و جیغه اصلا هم قشنگ نیس مث هویج!
باز جلوتر رفتیم گف عه این مانتوش قشنگه :/ گفتم ماااااماااان اخه چرا فقط یه جارو میبینی ا
مشاور پرورش شترمرغ

تفاله چغندربا بررسی آنالیز تفاله چغندر ،  این نتیجه گرفته میشود که بغیر از فیبر آنچنان مواد مغذی ندارد.اما نکته ی مهم اینست که، تفاله درصد کمی گلوکز دارد که باعث شیرینی تفاله چغندر میشود.گلوکز از طرفی باعث خوش خوراک شدن جیره میگردد و از طرفی دیگر گلوکز احساس سیری به تاخیر انداخته و در نتیجه تمایل به خوردن بیش از نیاز بدن ادامه پیدا میکند.در نتیجه توصیه میشود به عنوان فقط خوش خوراک کردن  جیره به آن اضافه شود.که به نسبت
با سلام...
روز امتحان شهری رفتیم که سوار شیم سه تا دختر(زن) و پنج تا مرد(پسر) بودیم که سه تا دختر پشت نشستن و افسر گفت که یه مرد بیا جلو بشینه، ما پنج تا از استرس و اینکه ماشین پیشمون خاموش شه رفتیم پشت دیوار قایم شدیم و بعدش گفت هیچ مردی پیدا نمیشه ما گفتیم نه و بعدش همه ما مردا رو رد کرد و خانما رو قبول کرد. اخه این انصافه؟ افسر تو پیچ به من گفت دنده عقب برو سخت بود و منو رد کرد. شرمنده که بد تعریف کردم.
یاعلی
قبلا قضیه فقط فمنیست بود و برابری زنان با مردان!
برابری زنان با مردان رو هم در این دونستن که هرکاری مردا میکنن زنها هم میتونن! هر کاری!!!
از سیگار و پیپ و قلیون و کنار گذاشتن حجاب تا راننده تاکسی و اوتوبوس شدن و مثل مردها لباس پوشیدن و نصف شب تو خیابونا چرخیدن و... همه چی!
اینا قسمتای عادیشه. قضیه به جایی رسید که حالا میگن خانومها حق دارن اصلاح نکنن.. نظافت نکنن!! همیشه مرتب و تمیز نباشن.‌. حتی رفتارهای ملایم و زنانه نداشته باشن.. اصلا عده ای به عمد
عوارض مصرف لبو در بارداری
زیاده روی در مصرف لبو ممکن است عوارضی بدنبال داشته باشد. اما مصرف متعادل آن مشکلی ایجاد نمی کند .
کاهش فشار خون: چغندر برای تنظیم
فشار خون میوه بسیار مناسبی است. با توجه به تغییرات هورمونی، فشار خون
بالا یک اتفاق شایع در دوران بارداری است و خوردن چغندر میتواند با فشار
بالای خون در بارداری مبارزه کند اما اگر فشار خون زیاد پایین بیاید ممکن
است خطرناک باشد.
مشکلات گوارشی: چغندرقند در
تنظیم هضم و کاهش یبوست کمک می‌کن

دو تا چادر سیاه روی زمین پهن می کردیم. گندم ها را توی تشت می ریختیم و می شستیم و بعد که آبش می رفت، روی سیاه چادر پهن می کردیم تا خشک شود. بعد گندم ها را می بردیم مکینه کردی (آسیاب) تا آرد کنیم. کنار مکینه می نشستم. گندم را از بالا توی مکینه می ریختیم و زیر مکینه کیسه می گرفتیم تا از ارد پر شود.

با زجر بزرگ شدم و سختی زیادی کشیدم. زرنگ بودم اما کم حرف. سالی یک بار هم لباس نمی خریدیم. لباسم همیشه کهنه و پر از وصله بود. گاه این وصل ها آن قدر زیاد می شد
قُرمه‌سبزی، قورمه سبزی یا خورشت سبزی از خورشت‌های ایرانیان و یکی از خوراک‌های ملی ایران است که معمولاً با برنج سِرو می‌شود. این خورش با سبزی قرمه (دربرگیرندهٔ: تره، جعفری، شنبلیله و گشنیز، اسفناج یا برگ چغندر - زمستان که فصل اسفناج است از اسفناج و هنگامی که برگ چغندر فراهم است، برگ چغندر بکار می‌رود)، لوبیا (قرمز یا چیتی یا چشم بلبلی)، پیاز قرمز و گوشت قرمز پخته می‌شود. مزّهٔ این خورش باید کمی ترش باشد، از این رو، به آن کمی لیمو عمانی خشک ی
بهترین مارک رژلبمرطوب‌کننده لب چغندر
چغندر به خیال رنگ طبیعی و خاصیت اکثری که برای پوست و کلاً تندستی دارااست، شناخته شده‌است. این ماسک لب را مرطوب نگه میدارد، یک لایه‌بردار طبیعی میباشد و یاری می کند تا رنگ پوست لب برگردد.
آنچه نیاز دارید:½ قاشق چایخوری پودر چغندریک قاشق غذاخوری شی‌باتردو قاشق غذاخوری روغن زیتونیک قاشق غذاخوری قرص مومیک کاسه کوچک برای محافظت مرطوب‌کنندهفرایند انجام:شی‌باتر، روغن زیتون و قرص موم را ترکیب نمائید و آن

من سایت ها و وبلاگ هایی رفتم و خوندم که بعضا خود خانوم ها و بعضا کارشناسان گفتن که اکثر خانوم ها برای رسیدن به اوج لذت جنسی و ارگاسم حتما نیاز به استفاده از کلیتُریس دارن و بدون بکارگیری این عضو به اوج نمیرسن !!!
 من وقتی این مطالب و اظهار نظرات رو بخصوص از جانب خود خانوم ها که خوندم به معنای واقعی کلمه از درون بسیار ناراحت شدم ، بسیار زیاد 
با خودم گفتم که پس دیگه ما مردا و مردونگیمون ( آلت ) به چه درد میخوره ؟؟ چرا من نمیتونم از طریق خودم و مرد
اول از همه عرض کنم که عکس از خارج از کشور به دستم رسیده
بنظر میرسه ایشون ید طولایی در بچه داری دارن!
شاید هم بهشت زیر پای ایشونه!
روی سخنم با فمنیستهایی هست که مردا رو بی خاصیت میدونن و میگن محبت ندارن!!
یا  اینایی که میگن بچه رو با باباش تنها نذارید....!!:)))
یا اینایی که میگن خانواده های این شکلی تو خارج نداریم
یا اینایی که میگن رنگ پارچه سبز کم رنگ برای رو مبلی قشنگه!
شما نکته ای نظری ندارید؟
قابل توجه مخاطب وبم که پیام میذارن و انتقاد میکنن چون عقیدشون اینِ که نباید همش تعریف کرد:)و زحمت میکشن در حفظ تعادل بنده.زیباترین جمله ای که میتونستم بشنوم تو عمرم این بود؛همکار گرام اومده داره حرف میزنه باهام یهو میگه:خانم پورابراهیم،من مقابل شما که حرف میزنم مراقبم هرچیزی نگم،از مردا مردترین،آدم روش نمیشه هرچیزی بگه...طفلی کلماتشو قورت میدادمخاطب گرام منتظر انتقاد شما هستم:))
گاهی اوقات پیش خودم فکر میکنم، به خدا میگم.
واقعا چرا آدم یه حماقت هایی رو باید بکنه؟
مثلا یکی مث جدی ۱۵ سال به دخترا تدریس میکته حتی کلاس یه نفری براشون میذاره(البته من نمیدونم با اون تکیه ارتباط تا چه حد برقرار کرده)، بعدش میاد به تور من میخوره ؛ مث خر تو رابطه با هم پیش میریم؛(یعنی واقعا من اینقدر کمبود دارم ؟؟؟!!! بعد میاد به مامانم میگه ف خیلی با بقیه فرق داره و ویژه هست.
من کیرم تو دهن شما مردا که هرجا فک میکنین میتونین مجانی کس بکنین اون می
خواص لبو

خیلی‌ها
چغندر را معادل لبو می‌دانند اما واقعیت این است که این دو با یکدیگر تفاوت
دارند.لبو هرچند هم‌خانواده چغندر است اما از نظر طعم و ویژگی‌های
تغذیه‌ای با چغندر تفاوت‌هایی دارد.اما هر دوی آنها از یک نظر کاملا شبیه
هم هستند و آن اینکه هر دو جزو «ریشه‌های مغذی» بوده و از این نظر به
پسرخاله نارنجی رنگشان یعنی هویج شبیه هستند.در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره مضرات و خواص لبو و شلغم قرمز پخته برای پوست و کبد و لاغری
خواص لبو

خیلی‌ها
پسرخاله نارنجی رنگشان یعنی هویج شبیه هستند.در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره مضرات و خواص لبو و شلغم قرمز پخته برای پوست و کبد و لاغری
خواص لبو

خیلی‌ها
خواص لبو

خیلی‌ها
خواص لبو

خیلی‌ها
خواص لبو

خیلی‌ها
خواص لبو

خیلی‌ها
خواص لبو

خیلی‌ها
خواص لبو

خیلی‌ها
خواص لبو

خیلی‌ها
تاریخچه شکر در ایران
مردا نه تنها فرق بین رنگهارو نمیتونن تشخیص بدن بلکه

، فرق پلوپز و آرامپز و زودپز و ماهیتابه رو نمیدونن
به همشون میگن قابلمه
............. 
دستگیری مادر شوهر یزدی که گوشی عروسش را هک کرده است! 
رییس پلیس فتای یزد گفت: مادر شوهر یزدی که با هدف انتقام گیری نسبت به هک کردن اطلاعات و سواستفاده از گوشی همراه عروسش اقدام کرده بود، شناسایی و دستگیر شد. /ایسنا 
+مادرشوهرم، مادرشوهرای قدیم! حالا درسته خون به جیگرت میکردن ولی دیگه نه در این حد
من تو کشوری زندگی می کنم که جواب "چرا دخترا نمی تونن برن استادیوم؟" ، "چون مردا فحش میدن." ـه.
+ تف میکنم تو صورت هر مردی که بعد از این فاجعه پا بذاره تو استادیوم! تف میکنم! یه کاری نکنید دنیا روتون برچسب بی غیرت بزنه.
صد خط نوشتم همشو پاک کردم.
الان پا نشید بگید فلان -_- خودم میدونم با کیم -_- 
#دختر_آبی

پست های با ستاره (*) نظراتش تایید نمیشن
سلام
دو سه هفته درگیر سرماخوردگی عجیبی بودم که زندگیم رو مختل کرد. البته چیزای جالبی هم داشت. مثلا
تنهایی رو تجربه کرده بودم. ولی ۲ ۳ روز با هیچ چیزی ارتباط نداشتن و تو اتاق بودن تجربه حدیدی بود. صداهای تو مغزم بلند تر شده بود و فکر کنم اگه بیشتر ادامه میدادم یه چیزیم میشد. یکی از روش های صوفی ها برای رسیدن به اون بالا ها روزه و تنهاییه. تو جاهای دیگه هم هست البته ولی صوفیا رو مثال زدم که بهمون نزدیکن. البته ۷ ۸ روز حداقل باید تنها باشید
که جالب ب

صنایع غذایی کارخانه قند
ریشه لغوی شکر به کلمه ساکارا مربوط می شود که در زبان سانسکریت به گیاه نیشکر و شیره شیرین آن اطلاق می شده است شکر غالبا از دو گیاه نیشکر (cane) و چغندر قند (sugar beet) بدست می آید
مشخصات فایل

تعداد صفحات
310

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
علوم پایه

توضیحات کامل
صنایع غذایی کارخانه قند

مقدمات تاسیس کارخانه قند آبکوه در سال 1313 شروع و سفارش ساخت ماشین آلات و نصب و راه اندازی و به ظرفیت 350ton/day به شرکت اشکوراچکسلواکی
چقدرررر این وضعیت بی نتی بده! واقعا افتضاحه یعنی. البته من کتاب شنل رو میخوندم و حسابی لذت بردم . اصلا فکر نمیکردم که انقدر سختی کشیده باشه. هنوز تمومش نکردم اما تحت تاثیر قرار گرفتم. هرچند نمیتونم این فکر رو از سرم بیرون کنم که اگر اون مردا بهش کمک نمیکردین بازم این همه موفق میشد یا نه؟ البته با این وجود قطعا ادمی با این استعداد راه خودشو پیدا میکرد به هرحال. اما خب سواله دیگه. 
به جز این قسمت که کتاب خوندم حسابی، بی نتی خیلییییی بده. و البته ام
مراحل تهیه قند
در حدود 1500 سال قبل ، هندیها با تبخیر عصاره حاصل از نیشکر ، قند خام تهیه می‌کردند. تقریبا هزار سال پیش ، مسلمانان روش تهیه قند را فرا گرفتند و بوسیله آنها این صنعت به ‌اروپا منتقل شد. قند ابتدا به منزله یک محصول تجملی و دارویی مصرف می‌شد و تنها در حدود 350 سال پیش ، کم‌کم قند جزو مواد غذایی درآمد. در اواسط قرن هیجدهم ، ماده قندی در چغندر کشف شد و اولین کارخانه تهیه قند به مقیاس صنعتی در اوایل قرن نوزدهم تاسیس گردید.
کارخانه قند چغ
ارزش غذایی و خواص لبو
چغندر همچنین لبو هم نامیده می شود، قرمز رنگهای خوشمزه که ها حاوی سدیم و چربی کمی هستند که به ما نشان می دهد که چرا آن ها خوب هستند. آن ها منبع خوبی از اسید فولیک هستند و در نتیجه از سلامت روانی و احساسی پشتیبانی می کنند. لبو مملو از مواد مغذی دیگری مانند آهن, منگنز, مس, پتاسیم و منیزیم است که همه آن ها منافع فردی خود را دارند.
حتی لبو خام مزایای فوق العاده ای دارد - یکی از آن ها توانایی پیش گیری از سرطان است ؛ نه فقط سبزیجا
 جابربن عبدالله گوید رسول خدا ص فرمود  بدترین مردا نتان را بشما خبر ندهم   گفتم چرا  یا رسول الله. فرموداز بدترین مردان شما تهمت زنند. بی باک فحاشی است که تنها بخورد و از بخشش واجب و مستحب دریغ کندوبنده اش رابزند وعیالش را بدیگران. پناه دهد 14  رسول خداص فرمودپنج کس را فر من و هر پیغمبر. مستجاب اادعوه یی لعنت. کرده ابم 1 کسیکه چیزی در کتاب خدا زیاد کند 2 انکه. سنت مرا ترک 3 هر که قدر خدا تگذیب کند مانند مفوضه. که تو ضیح عقیده انهادرج ا ص215 کذشت 4کسیک
نکاتی مهم درمورد بارندگی های اخیر کشور
کشاورزان گرامی حتما به این نکته توجه داشته باشند که حتما مسیرهای آب زمین های خود را باز نگهدارند تا بر اثر تجمع آب به درختان و محصولات کشاورزی صدمه ایی وارد نشود .
در مناطق گرم سیر این بارندگی ها مفید خواهد بود افرادی که کشت گند و جو خود را به صورت دیم انجام میدهند حتما کشت خود را شروع کنند .
افرادی که چغندر قند کشت می کنند برای کسانی که در نواحی شمال و شما غرب و یا غرب کشور اگر هنوز چغندر قند را برداشت نکر
خانه مادربزرگ شعبه دیگری ندارد *_*
یه خونه با حیاط برزگ که دو ضلعش باغچه است و ضلع سوم یه باغیه برای خودش! پر از هلی گوجه و تره و جعفری و چغندر و لوبیا سبز و درخت گردو و گل با یه لونه مرغ که یه خروس بی خاصیت داره که علی رغم داشتن هیکل نتونست خروس دایی رو که نصفش بود شکست بده به نظرم بین مرغا مونده زن زلیل شده :/
اینم رونمایی گوجه ماهی:    
تازه از تخم اومده بیرون :دی
الان که این پستو ارسال می کنم دارن اسید می پاشن روش (تو معدمه)
به اقای .... کسی که از طرف خانواده دامادمون معرفی شده بود جواب رد دادم دلیلشو راستشو بخای خودمم نمیدونم حتی از اینکه بهش فرصت آشنایی بیشتر بدم ترسیدم .... ترسیدم که خوشم بیاد
هروقت به یه خاستگار جواب رد میدم بعدش بیشتر احساس تنهایی میکنم 
این اولین باریه که همون لحظه که میگم نه پشیمونمولی بازم گفتم نه
احساس میکنم من از مردا میترسم
دوباره باید با احساس تنهاییم چیکار کنم تنها چیزی که آرومم میکنه شاید بلوراون نشه ولی نمازه 
نماز رو خیلی دوس دارم
افزایش عملکرد ریشه در مزارع چغندرقندچغندرقند بر خلاف اکثر محصولات زراعی که بر اساس وزن خریداری می شوند با دو فاکتور وزن و درصد قند (عیار) خریداری می شود:برای بالا بردن مقدار محصول در واحد سطح لازم است نکات زیر در نظر گرفته شود:1) استفاده از بذور اصلاح شده مناسب کشت هر منطقه2) آبیاری کامل و صحیح و استفاده مفیدتر از منابع آب با توجه به کمبود شدید آب در اکثر مناطق کشور و  ‌تناسب سطح کشت با آب موجود3)  داشتن دقت فراوان در جهت ایجاد تراکم مطلوب بوته
نوشتن سخته، چون نمیدونم چی بنویسم. از کجا بنویسم و چی بگم. دشواره. شاید شروع کنم ساعت‌ها بنویسم اما شروعش سخت شده. مثل خجالت‌هایی که تو دیدارهای اولیه دارم بعضا.
حس کردم الان باید بنویسم
یهو حس نوشتن اومد
حول یه مفهوم خیلی عجیب
بغل کردن، من تجربه بغل‌کردن دخترا رو نداشتم. کلا کسایی که قبلا بغل کردم به جز مردا یا دختر کوچولو بوده که خوب نمیشه کامل بغلشون کرد یا زنای فامیل و مامانم بودن.
تنها دختر یا زن جوانی که بغل کردم mate هستش. کامل میدونم آغو
یک دسته از مو هایم را در دستم گرفته و تا زیر چانه‌ام می‌کشم.تقریبا ده ماهی می‌شود که کوتاه‌شان نکرده‌ام.هنوز اما به حد کافی،بلند نشده‌اند.کش مویی را که پارسال تابستان خریده بودم،از بالای کتابخانه ‌برمی‌دارم.همراه با رفیقم،با چه خجالتی رفتم روبروی یک فروشگاهی که خرت و پرت های زنانه می‌فروخت!از همین هایی که تلِ سر و لاک ناخون و این جور چیز ها دارند.من که نتوانستم درخواستم را به خانم فروشنده بگویم!رفیقم که دلیل این خجالتم را نمی‌فهمید،ج
بدبختی فقط اینکه صبا و نیلی و ری ری بهم هجوم اوردن :| نیلی و صبا میگن بیا بریم فلان جا.. از اون طرفم تولد ری ریه. نمیدونم کدومو باید برم :))))) زیبا اینه که نمیتونم جفتشو برم و هرکدومو برم اون یکی منو میکشه :)))))) به نیلی و صبا میگم شما برید خودتون.. میگن اگه تو نیای اصن نمیریم.. لنتی محبوبیت تا کجا؟؟ چرا اینهمه طرفدار دارم اخه من؟ :))))))))))) اووووفففففف :))) 
+ یه ایده هم اینه که با نیلی و صبا برم. بعد تولد ری ریو تو مدرسه بگیرم. ها؟ عیالام ناراحت نمیشن؟ :|
+ اگ

گاهی اوقات حتی صحبت کردن درباره برخی غذاها هوس انگیز است، آش هم از این دست غذاهاست که حرف زدن درباره آن یا حتی دیدن عکسی از آن، آب از لب و لوچه آدم سرازیر می‌کند.
به گزارش پزشکین به نقل از ایسنا، منطقه همدان، مردم همدان نیز بدجور آش خورند و تا دلتان بخواهد انواع و اقسام آش‌های محلی و سنتی را با بلغور(پتله)، چغندر، زردک، سبزیجات کوهی و محلی، برگ شلغم، قیسی، برگ آلو، برگ زردآلو، شیره، ترشی انگور، باقالا، کدو، گندم، برنج، حبوبات، رشته سوپی
طرز پخت لبو در قابلمه (طرز تهیه لبو قرمز + طرز پخت لبو در قابلمه)
لبو که چغندر پخته‌ شده است، از دیرباز با ورود به فصل های سرد سال بازار داغی پیدا میکند. شاید خیلی از ما گاری های لبو فروشی که در هوای سرد بخار لبو هایشان دلمان را آب می انداخت را به یاد بیاوریم. البته هنوز هم فروش لبوی داغ روی گاری در اکثر شهرها و محله ها مرسوم است. لبو ضد سرطان، ضدالتهاب، آنتی اکسیدان، تقویت کننده دستگاه ایمنی، افزایش دهنده قدرت جذب اکسیژن در سلول ها، تحدید
کبد پرمشغله‌ترین اندام درونی انسان است
بیش از یک لیتر خون در هر دقیقه از طریق کبد فیلتر می‌شود❗️
 کبد در حفظ تعادل و تنظیم هورمون‌های بدن نقش دارد. 
یک کبد سالم 100% باکتریها و سموم را پیش از آنکه به جریان عمومی خون بدن برسند، از بدن دفع میکند.
باید بدانید تمام خون برگشتی از دستگاه گوارش که حاوی مواد غذاییست ابتدا به کبد می‌رود.
برای بهبود عملکرد کبد از منابع زیر استفاده کنید
سیر، چغندر، هویج، سبزیجات برگ دار سبز
روغن زیتون، آووکادو، لیم
همیشه وقتی گاری های لبو فروش رو توی خیابون میدیدم از عطر و بوی لبوهاشون مست میشدم و هوس میکردم و با خودم میگفتم وقتی رفتم خونه حتما لبو میپزم. اما هیچ وقت لبو های خونه مثل لبوهای بیرون نمیشد. و این بخاطر ندونستن طرز تهیه مخصوص اون هست.همان طور که در مطلب قبل طرز تهیه نودل را به شما آموزش دادیم در این مطلب نیز سعی کردیم ساده ترین و بهترین روش تهیه نودل رو به شما ارائه کنیم.
مواد لازم برای تهیه لبو
چغندر قرمز:5 عدد
آب:5 لیوان
شکر یا نبات:3 قاشق غذاخو
داشتن آگاهی لازم درباره مسایل مختلف کاشت هر محصول، در بالا بردن توان تولید، عملکرد و سوددهی آن نقش بسیار مهمی ایفا می کند. از این رو لازم است کشاورزان قبل از اقدام به کشت هر نوع محصول درباره مراحل مختلف کاشت، داشت و برداشت آن اطلاعات لازم و کافی را کسب کنند. این موضوع درباره چغندرقند نیز به عنوان یکی از زراعت های مهم و استراتژیک کشور صادق و بسیار پر اهمیت است. لذا شرکت قند اصفهان در راستای اهداف بلند مدت بخش کشاورزی خود که همانا افزایش میزان
زر زده هرکی گفته. جسارتا :)
بعضی از کارشناس ها میگن انقد به پسرها فشار نیارین که تو مردی نباید ناله کنی، نباید از خودت نقطه ضعف نشون بدی، باید همیشه مثل کوه باشی و جایی برای استراحت و درد دل نیست. میگن مردها هم گاهی نیاز دارن درد دل کنن و از مشکلاتشون صحبت کنن.
ولی چرت گفتن.
من امشب امتحان کردم.
- یه مشکلی رو با خونواده در میون میذاری
- حالا دوتا مشکل داری!
تا قبل این یه فشار عصبی روم بود به یک علت بیرونی. الان صرفا مامان بابامم ناراحتن که من ناراحت
در‌حالتی که می‌خواهید لب های خوشگل البته سوای پیرایش داشته باشید به موارد ذیل دقت داشته باشید.مسلماً ملاحظه کنید: تمامی چیز در رابطه ماه محرم در‌صورتی‌که لب هایی بسیار تیره دارید و به‌دنبال راهی برای صورتی و با تازگی نشان دادنشان می‌گردید، شیر سرد و مقداری پودر زردچوبه شیوه بسیار نیکی برای پر‌نور کردنشان میباشد! صرفا یه خرده پودر زردچوبه را با یک قاشق چای خوری شیر سرد

(از هر نوعی می‌تواند باشد) مخلوط نمایید. موقعیت خمیر سیرتکامل ای پ
بعد مدرسه بهش گفتم میخام برم بیرون یک مشت حرف تکراری این مسخره بازیا چیه کار نداری؟ به جا اینکارا کمکم کنن!!!!!!! اخرم شرط گذاشت قبل پنج خونه باش:/ نرفته زنگ زد برگشتم:/ نه که نرفتم ولی تا رفتم برگشتم 
برگشتمم سامی بود اینقدر پاپیچم شد حرصی شده بمدم مامان هم سر من داد میزد یک بار  دیگه بزنیش میام جوری میزنمت که... :))) هه :)) اون اذیتم میکنه به من میگه بزنیش...:/// به من چشم غره میره
اخرم دیدم بارون میاد گفتم میخام برم پایین زیر بارون:/ گفت نمیشه:/ گفتم ولی
شنیده های جدید برای قندیها
نامه ای در فضای مجازی منتشر شده که نشان میدهد بابت تولید هر کیلو شکر از چغندر، 1050 تومان یارانه به یک شرکت پرداخت شده است. این میزان یارانه برابر با 25درصد نرخ فروش هر کیلو شکر است اما هنوز اطمینان نداریم که این یارانه تنها به برخی شرکت های خوزستان پرداخت شده یا عمومیت دارد.
ادرس کانال ما را در تلگرام خود سرچ کنید و جوین شوید
khabaresobgahi@
خوردنی های چاق کننده:
• شیر، عسل، میوه به با هسته، برگ چغندر،مویز ۲۱ عدد ناشتا
• خوردن گوشت (کبوتر و گوسفند)
• حلیم خوردن
• گوشت و شیر را با هم پخته و خوردن
• خوردن غذای کواکب (غذایی متشکل از ماش و عدس و نخود) / ترید خوردن (گوشت)
ادامه مطلب
سلام به شما پریناز خانوم ، خواهر عزیز و دوست داشتنی 
( همچنین سلام به هر کسی که متن منو میخونه و جوابی براش داره)
اول میخوام از شما خواهر گلم عذرخواهی داشته باشم بخاطر سوالات بی پرده ای که میپرسم ، اول حالت خجالت داشتم و تردید که بپرسم یا خیر ولی دیدم اینکه به شناخت از بدن زن برسم و اینکه یاد بگیرم که چطور باید با بدن خانومم رفتار کنم خیلی مهم تر از خجالت کشیدن هست و با ارزش تره و دلیل اینکه اول از شما خواستم که لطف بکنین و جواب بدین این بود که با
چند شب پیش، یه بشقاب حلوا فرستادم برای صاحبخونه.
امشب پسرش در خونه رو زد، در رو که باز کردم، بوی گل محمدی خورد توی دماغم. این بشقاب به انضمام محتویاتش دستش بود. از دیدنش گل از گلم شکفت. 
انقدر با این گلا ذوق کردم که تا نیم ساعت فقط در حال بو کردن و عکس گرفتن از حالات مختلفش بودم. اصلا دلم دلی دیگه شد. چقدر محبت قشنگه :) عین این گلهای زیبا و خوشبو :)

حضرت آقا نیم ساعت در حال مسخره کردن و خندیدن به من بود، که واسه چی از دیدن این بشقاب گل اینقدر ذوق زده
خب، دارم برای اخرین امتحان میخونم؛ دینی. و خب دیگه گفتن نداره که مثل همه ی درسای حفظی دیگه ازش بدم میاد. ولی یه تفاوتی داره، یه تفاوتی که باعث میشه بعضی موقع از بقیه درسا هم بیشتر بدم بیاد ازش. اونم اینه که بعضی چیزاشو فقط باید حفظ کنی ولی هیچ وقت نمیفهمی چرا؟ هیچکس برات توضیح نمیده که خب پشت این حرف چیه اصلا؟
مثلا دیه ی زن نصف مرده. من اصلا هیچ علاقه ای به این مکتب فمینیست و این چرتو پرتا ندارم. مکتبی که ادعا داره از برابری حقوق زن و مرد دفاع می
#قیمت_آنلاین #میوه در تهران 30دی 98 قیمت ها فقط برای تهران و بروز میباشد.سیب زمینی : 3300#کاهو :2700#چغندر:2400#کلم_بروکلی: 5500#شلغم : 2300#انار: *#کیوی: 4200نارنگی:5800#نارنگی مجلسی: 5800#سیب قرمز : 4500سیب زرد : 5000#پرتقال تامسون شمال: 3320پرتقال تامسون جنوب: 5200#انگور #شاهرود : 5700خیار گلخانه ای: 3950لیمو شیرین : 6900لیموترش:6900هویج: 2500سیر: 13500گلابی: 7900#خرمالو:*به : 8200#موز: 12100گوجه:6600گریپ فروت: 3500
بوی تن مردا هم باهم فرق میکنه
بوی تن اش وقتی با عطر قاطی میشد و فضای اتاقو میگرفت،لال میشدم.
طول میکشید تا به خودم بیام و فکر و زبونمو یکی کنم.
خوب شد بیشتر از این وابسته ام نکرد.
خوب شد بیشتر از این کش اش نداد.
وگرنه دیوانه میشدم.
دو سالی بود همه چی یادم رفته بود. سودای وجودم تعدیل شده بود. محبت و تکیه گاهی از یادم رفته بود. دلتنگی دیگه وجود خارجی نداشت. یادگرفته بودم با کسی حرف نزنم و تو خیالم کسی رو زنده نکنم. همه این حس ها رو تو پنج ساعت برگردوند
اهمیت کشت بادام زمینی در کشور
ربعلی جهانی گفت: محصول بادام زمینی در این شهرستان به صورت گلی بوده گ دانه بادام زمینی دارای سی تا چهل و پنج درصد روغن و بیست و پنج درصد پروتئین است که میتواند خاک را حاصلخیز و منبع درآمد خوبی برای باغداران و کشاورزان کشورمان به حساب آید.
ربعلی جهانی افزود : انتظار میرود بیشتر از ۳۵۰۰تن بادام زمینی را از این زمین ها بارگیری کنیم. کشت محصول بادام زمینی ، میتواند در اقتصاد کشور بسیار هدفمند بوده و میتواند در گروه غل
بسم الله الرحمن الرحیم

+ بابا! اگر دشمن بهمون حمله کنه و همه مردا شهید بشن، خدا فرشته هاش رو می فرسته کمکمون؟
- نه پسر گلم! زن ها تفنگ هاون رو دستشون می گیرن. اونا با دشمن می جنگن

یه کم می گذره. داره فکر می کنه. یهو بهم می گه
+ بابا! اگر مامان هامون هم شهید بشن ما بچه ها تفنگ های اسباب بازی مون رو مثل بفنگ واقهی دست می گیریم و می ریم با دشمن ها می جنگیم...

احساس غرور و افتخارکردم...

+
در قصه عشّاق همیشه سفری هست
در پیچ و خم هر گذرش رهگذری هست

گفتی:
امروزه قندهای در دسترس انسان ها دو نوع هستند؛ راست گرا و چپ گرا.
بهتر است بدانید بدن انسان ها تنها با قند چپ گرا سازگاری دارد؛ البته به اندازه متعادل و به دور از افراط؛ همانند: عسل، انگور، خرما، توت، انجیر، مویز، شکر سرخ، قند میوه جات و … .
قند راست گرا در حالت تجزیه، نور را به سمت راست می تاباند و چپ گرا نور را به سمت چپ.
قند راست گرا محل مناسبی برای رشد میکروب است اما میکروب نمی تواند از قند چپ گرا تغذیه کند.
قندهای مصنوعی که در آزمایشگاه ها سن
مامان فکر می کنه مثل علف هرز بزرگ شدم:| وقتی به گذشته فکر می کنی به نظر درست میگه. حداقل اینطوری بابت انحرافات شخصیتیم احساس گناه نمی کنم.---. البته خیلیا مثل علف هرز بزرگ میشن. مامان فکر می کنه بیشتر بچه های اولی که اوایل ازدواج والدینشون به دنیا میان به خاطر سن کم و کم تجربگی موش آزمایشگاهی میشن. خیلی وقتا والدین نمی دونن که چطور باید برخورد کنن. مخصوصا اگه بچه ی اولشون جونوری مثل من می بود:| و اونا انقدر از من و مملکت و جیبشون ترسیدن که دیگه فکر
❌هویج در دوران پرریزی (تولک) موجب بهبود ظاهر و رنگ ناخن و پرها در پرنده می شود. 
❌اسفناج نقش بسیار مهمی در سلامتی ، رشد و بهبود رنگ پرهای پرنده زینتی دارد. 
❌چغندر در رفع اختلالات گوارشی پرنده مفید است
❌کلم نقش مهمی در رشد عضلات ، تصفیه ی خون و سم زدایی در کبد را داراست
❌ساقه کرفس استفاده از آن مانع از چاقی و جلوگیری از بیماریهای تنفسی می شود. با توجه داشت که استفاده بیش از حد آن میتواند موجب اسهال در پرنده گردد.
❌لیمو بهترین و سالمترین ماده
این روزها بیشتر از هر وقت دیگری از جنس مخالف خودم میشنوم که ما مردا تو رابطه دوستانه با اونا بی جنبه هستیم. (یعنی اولش خوبیما بعدش سریع وا میدیم...)
یعنی اینقدر جامعه مردانه بد عمل کرده که تو رفتار خانومها با خودتون میتونید ترس رو احساس کنید. نمیخوام درباره این بنویسم  حق دارن یا نه ولی چقدر درد آوره برام که هورمون ها به چنان قدرتی برسن که شخصیت آدم رو زیر سوال ببرن!!!
دیشب خواب دیدم عروسیمه. ولی اصلا خوشحال نبودم. همش معذب بودم . عروسیم نمیدونم به چه دلیلی مختلط بود و من همش به دوماد غر می زدم تو ماشین عروس که حالا که داریم می ریم مهمونی یه شنل بزرگ برام می گرفتی که بقیه منو نبینن. دوماد هم همش می خندید.
بهش می گفتم حالا که عروسی رو میخاستی مختلط بگیری لااقل یه لباس عروس پوشیده برام می گرفتی شبیه این فیلم های صداوسیما نه دکلته و بی حجاب. ولی اون بازم می خندید.
وقتی رفتم تو سالن و نگاه مردا بهم بود اشک میریختم و
 اینکه به کسی حق طلاق نمیدیم الزاما معنی ش این نیست که به طرف مقابل اعتماد نداریم ربطی ندارهمطرح کردنش اعتماد رو واسه هر دو طرف کم می کنه ،حس خوبی واسه مردا واسه شروع یه زندگی دوست داشتنی رو نمیده یکی از دوستان مربی آموزش شطرنج بود یه روز پدر یکی از دانشجو های دختر اومد و به مربی گفت باید شروع به کار کنه دخترم شطرنج به دردش نمی خوره می دونم که خیلی پیشرفت داشته تا حد قهرمانی هم رفته اما فردا اگه طلاق گرفت باید یه منبع درآمدی داشته باشه تامین ک
«آروم باش! این فقط یه کلیشه ی برعکسه»
یه مرد تنها این موقع شب تنها تو خیابون چیکار میکنه؟ اینجور مردا خرابن!
مردو چه به این غلطا؟ تو بشین بچه هاتو تر و خشک کن ضعیفه! مرد عقلش ناقصه!اگه بیشتر به زنت میرسیدی این مردو نمی آورد سرت ، خودت کم گذاشتی!تو برو بشین پشت ماشین لباس شویی ، مردو چه به رانندگی:/پیر پسره ، ترشیده!زن اگر بتواند برخورد عاقلانه با تمامی شوهر های خود داشته باشد ، داشتن چهار شوهر عقدی برای او حلال است!نمیشه! چون تو پسری مردم چه فکر
الان فهمیدم یه اشتباه بزرگ مرتکب شدم
چه فایده، یه دوست پسرم نداریم شماره اونو جای خودمون بذاریم تو دیوار :d
یه آگهی تو دیوار زدم یه چیز خیلی با ارزش که توی جابجایی آپارتمان برام سخته این ور اون ور بردنش رو بفروشم..  خیلیم دوسش دارما،  ولی دیدم زیاد استفاده نمیکنم دارم میدم بره خوشگلمو...  بعد یادم نبود مردای ایرانی چقد haval بدبخت ندید بدید هستن (بلانسبت مردای با شخصیت) ...  هیچی!! مزاحمم دارن میشن!!
اولش با ادای خریدار تماس میگیرن، کلی انرژی میذار
خیلیا می‌گن قضاوت کردن کار بدیه و اه و پیف و فلان. اصلا قضاوت نکنیم و کینه‌هارو بریزیم دور و پر از حس خوب باشیم!! اما به نظر من تنفر از آدمای نفرت‌انگیز خودش حس خیلی خوبیه. و قضاوت کردن هم کار بدی نیست به شرطی که مستند باشه. آقا ما با توجه به رفتارِ دیده‌شده از یک آدم، که اتفاقا خیلبم توش دقیق شدیم، نحوه‌ی برخوردش رو پیش‌بینی می‌کنیم... یا مثلا اتفاقی که براش افتاده، یا دلیل رفتارش رو حدس می‌زنیم. معمولا هم اشتباه نمی‌کنیم. لذت هم می‌بریم. پ
میزان کافی خون در بدن خانم‌ها اهمیت زیادی دارد، چون زنان افزون بر تجربه بارداری، هر ماه قاعدگی همراه با خروج مقداری از خون را از سر می‌گذرانند.
منوی خون‌ساز برای خانم‌ها:
_چغندریک لیوان آب‌چغندر حاوی۱/۱میلی گرم آهن است و به افزایش تعداد گلبول‌های قرمز خون کمک می‌کند.  _جعفری
_کره بادام زمینی بادام زمینی مقدار زیادی آهن دارد که برای بهبود و اصلاح عملکرد گلبول‌های قرمز خون بسیار مفید و ضروری است. دو قاشق کره بادام زمینی ۰،۶ میلی گرم آهن

به نظر می رسد که غذاهای پرواز روز به روز در حال تغییراست. اما جان والتون، کارشناس هوانوردی چند ترفند مهم برای تهیه غذای مناسب هنگام پرواز دارد.
مقداری بیشتر هزینه‌ کنیدساده ترین راهکار این است که چند دلار اضافی خرج کنید. تعداد زیادی ای از شرکت های هواپیمایی وعده های غذایی را ارائه می دهند، که سطح کیفیت بهتری دارند. به عنوان مثال، در شرکت هواپیمایی فرانسه، مکانی به نام “la carte” هست و با هزینه  ۱۲ تا ۲۸ یورو سرآشپز دارد و همچنین منو سنتی فران
«آروم باش! این فقط یه کلیشه ی برعکسه»
یه مرد تنها این موقع شب تنها تو خیابون چیکار میکنه؟ اینجور مردا خرابن!
مردو چه به این غلطا؟ تو بشین بچه هاتو تر و خشک کن ضعیفه! مرد عقلش ناقصه!اگه بیشتر به زنت میرسیدی این مردو نمی آورد سرت ، خودت کم گذاشتی!تو برو بشین پشت ماشین لباس شویی ، مردو چه به رانندگی:/پیر پسره ، ترشیده!زن اگر بتواند برخورد عاقلانه با تمامی شوهر های خود داشته باشد ، داشتن چهار شوهر عقدی برای او حلال است!نمیشه! چون تو پسری مردم چه فکر
پودر شویندهدبیر انجمن تولیدکنندگان پودر شوینده از ارسال درخواست افزایش قیمت ۲۰ تا
۲۵ درصدی محصولات از اواخر خرداد خبر داد .
قثابت
احتمال توقف فعالیت کارخانه به علت نبود کافی مواد اولیه( چغندر).
فرآور
شرکت فرآوری مواد معدنی ایران از برنامه افزایش سرمایه  150 درصدی
خبر داد."فرآور" به منظور جلوگیری از خروج منابع مالی و تقسیم سود، اصلاح
ساختار مالی و تامین الزامات سازمان بورس درصدد است سرمایه فعلی را از 12
به 30 میلیارد تومان برساند. تامین مال
پودر شویندهدبیر انجمن تولیدکنندگان پودر شوینده از ارسال درخواست افزایش قیمت ۲۰ تا
۲۵ درصدی محصولات از اواخر خرداد خبر داد .
قثابت
احتمال توقف فعالیت کارخانه به علت نبود کافی مواد اولیه( چغندر).
فرآور
شرکت فرآوری مواد معدنی ایران از برنامه افزایش سرمایه  150 درصدی
خبر داد."فرآور" به منظور جلوگیری از خروج منابع مالی و تقسیم سود، اصلاح
ساختار مالی و تامین الزامات سازمان بورس درصدد است سرمایه فعلی را از 12
به 30 میلیارد تومان برساند. تامین مال

روز اول اومد دور و بر رو نگاه کرد. خوب که بررسی کرد دید واسه یه روز خوش گذرونی بد نیست. بازی کرد. خندید و رفت پیش مادرش. 
فرداش هیچ رقمه نتونستیم ببریمش توی کلاس. از مادرش قول گرفته بود " هروقت دلم خواست بیا منو ببر" و مادر قول داده بود. 
جلسه توجیهی برگزار کردیم. گفتیم خانوم محترم، تو مگه سوپرمنی که به بچه قول میدی هرلحظه که اراده کنه تو به دادش میرسی؟ میگه خب گریه میکنه. گفتیم شما که آدم بزرگی وقتی گیر میکنی اولین کاری که میکنی گریه کردنه این ک
این روز‌ها با مصرف روزانه منابع غذایی ویتامین C مانند مصرف سبزی و سالاد همراه با غذا، میوه‌های حاوی ویتامین C مثل پرتقال، نارنگی، لیموشیرین، کیوی و سبزی‌هایی مثل انواع کلم، گل کلم، شلغم، فلفل سبز و فلفل دلمه‌ای می‌توان مانع از ابتلا به بیماری شد.
با مصرف روزانه یک عدد پرتقال یا دو عدد نارنگی ویتامین C مورد نیاز روزانه بدن تأمین می‌شود. هویج و کدوحلوایی و سبزی‌های سبز تیره مثل اسفناج، برگ چغندر وبرگ‌های تیره رنگ کاهو هم از منابع خوب ویتا
عرضه
اولیه"دکپسول"
یکشنبه  5 خرداد 20 درصد از سهام شرکت تولید ژلاتین کپسول شامل 40 میلیون سهم در
محدوده قیمتی 560 تا 570 تومانی هر سهم در بازار دوم معاملات فرابورس عرضه
اولیه شود.
در این عرضه سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی 200 سهم تعیین شده و سهامدار عمده از طریق کارگزاری صبا تامین اقدام به واگذاری خواهد کرد.
قثابت
احتمال توقف فعالیت کارخانه به علت نبود کافی مواد اولیه( چغندر)
تنوین
شرکت تامین سرمایه نوین مجوز افزایش
سرمایه 29 درصدی را از سازمان بورس
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
بهترین میوه ها و خوراکی های طبیعی برای درمان و کنترل کبد چرب
در مان فوری کبد چرب با روش های طبیعی و استفاده از میوه ها مزایایی نسبت به مصرف داروها دارد که اصلی ترین آنها تقوی سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت در برابر بیماری هاست. از آنجا که بیماری کبد چرب از جمله بیماری های خاموش و بی نشانه است، پیشگیری از ابتلا به آن از جمله اولویت ها قرار می گیرد.
زیرا این بیماری معمولا زمانی خود را نمایان می کند که ذرات چربی بخش زیادی از سلول های کبدی را به خ
 1- دوری از عوامل بیماری زا
 اولین قدم برای شما دوری از شرایطی است که باعث تشدید آلرژی شما می شود.همچنین شرایط زیر را برای خود همیشه لحاظ کنید.پنجره خانه را بسته نگه دارید.سعی کنید زمان محدودی خارج از منزل بمانید.وقتی مجبور هستید برای مدت زمان زیادی خارج از منزل باشید و در این روزها گرده افشانی گلها و درختان در سطح بالایی قرار دارد حتماً از یک ماسک استفاده کنید.از دود تنباکو جدا اجتناب کنید زیرا این عامل می تواند علائم بیماری را تشدید کنند. 
2-
خواص آب لبو

آب لبو سرشار از فیبر است و به همین دلیل یکی از خوراکی‌های عالی برای کاهش وزن
است. برخی متخصصان می‌گویند با مصرف آب لبو بدن بهتر می‌تواند مواد مغذی
آن را جذب کند. طبع لبو معتدل است. بتالین و آنتی اکسیدان های موجود در لبو
برای سم زدایی و پاک سازی کبد مفید بوده و به درمان خانگی کبد چرب کمک می کند.در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره موارد استفاده و خواص آب لبو قرمز پخته شده و هویج و سیب و کرفس برای صورت و مو و کبد چرب در دسته
خواص آب لبو

برای سم زدایی و پاک سازی کبد مفید بوده و به درمان خانگی کبد چرب کمک می کند.در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره موارد استفاده و خواص آب لبو قرمز پخته شده و هویج و سیب و کرفس برای صورت و مو و کبد چرب در دسته
خواص آب لبو

خواص آب لبو

خواص آب لبو

خواص آب لبو

خواص آب لبو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها